Atsiskaitymas už prekes

Internetinėje parduotuvėje www.magus.lt galite atsiskaityti jums priimtiniausiu būdu: grynaisiais pinigais atvykus pas mus arba sumokant kurieriui, mokėjimo pavedimu, elektronine bankininkyste.

Grynaisiais pinigais

Jūsų patogumui siūlome atsiskaityti už prekes kaip esate įpratę įprastoje parduotuvėje – grynaisiais pinigais. Pasirinkę šį mokėjimo būdą, atsiskaitysite ne užsakymo metu, o atsiimant prekes iš mūsų prekių atsiėmimo punkto arba kurieriui pristačius prekes į namus (šiuo atveju taikomas grynų pinigų paėmimo mokestis - 1,5 EUR ). 

BANKO PAVEDIMU

 Pasirinkę šį atsiskaitymo būdą, įprastu būdu perveskite pinigus į mūsų sąskaitą. 

Sąskaitos rekvizitai:

Gavėjas: UAB „MagusLT"

A/S: LT917300010132429608

Bankas: AB bankas „Swedbank“

Įmonės kodas: 302488829

Mokėjimo paskirtis: reikia nurodyti užsakymo numerį

Įmonėms sąskaita-faktūra išsiunčiama el. paštu per 5 darbo dienas nuo atlikto mokėjimo.

 

 

Elektroninė bankininkystė

Šiuo metu internetinėje parduotuvėje www.magus.lt už prekes galima  sumokėti naudojantis šiomis elektroninės bankininkystės sistemomis: Swedbank interneto bankas  (AB bankas „Swedbank“), SEB internetas  (AB „SEB bankas“), Interneto linija  (AB „DnB bankas“), Netbank Nordea  („Nordea Bank Lietuva“), Danske Bank  (Danske Bank A/S Lietuvos filialas), Citadele internet bankas  (AB „Citadele bankas“), SB linija  (AB „Šiaulių bankas“).

Kaip apmokėti užsakymą naudojantis elektronine bankininkyste:

  1. Užpildykite užsakymą ir užsakymo žingsnyje „Mokėjimo būdas“ pasirinkite savo banką.
  2. www.magus.lt nukreips Jus į banko puslapį ir perduos elektroninės bankininkystės sistemai duomenis apie sumą, kurią reikia apmokėti.
  3. Elektroninės bankininkystės puslapyje prisijunkite įprastu būdu ir sistema jau bus Jums suformavusi mokėjimą už išsirinktas prekes. Beliks tik patvirtinti mokėjimą.
  4. Patvirtinus mokėjimą, elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys, o Jūs vėl sugrįšite į www.magus.lt. Prisijungimo prie elektroninės bankininkystės duomenys naudojami tik prisijungimui prie banko puslapio, o grįžtant į internetinę parduotuvę www.magus.lt neperduodami.